© 2017 ДП «НАЕК «Енергоатом»

Усі права захищенні

ДОДАТОК 2

ЧЛЕНСТВО В ОРГАНІЗАЦІЯХ

ДП «НАЕК «Енергоатом» є членом низки міжнародних організацій.


З 1997 року – Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують АЕС (WANO71 Детальніше про WANO http://www.wano.info/en-gb/aboutus/ ). Асоціація сприяє обміну досвідом експлуатації, щоб її члени могли працювати спільно для досягнення найвищого рівня безпеки та надійності при експлуатації своїх АЕС. В рамках ВАО АЕС всі організації, які експлуатують АЕС, можуть спілкуватися і обмінюватися інформацією один з одним в атмосфері співпраці та відкритості.


З 2006 року – Всесвітньої ядерної асоціації (WNA72 Детальніше про WNA http://www.world-nuclear.org/ ), міжнародної організації, яка прагне просувати мирне використання ядерної енергії як надійного джерела енергії для майбутніх століть. Особливу увагу WNA надає виробництву ядерної енергії і всім аспектам ядернопаливного циклу, зокрема, гірничій промисловості, конверсії, збагаченню, виробництву палива, будівництву електростанцій, транспорту та безпечному захороненню відпрацьованого ядерного палива.


З 2007 року – Міжнародної групи EUR (TheEuropean Utility Requirement), утвореної наприкінці 1991 року енергогенеруючими компаніями Європи для розробки технічних вимог з боку експлуатуючих організацій до нових АЕС з реакторами легководного типу на основі загального досвіду та співпраці.


У 2008 році українські підприємства паливно-енергетичного комплексу були запрошені НАЕК «Енергоатом» для участі у створенні Асоціації «Український ядерний форум»73 Детальніше про Асоціацію УЯФ http://www.atomforum.org.ua/ (УЯФ74 Детальніше про УЯФ http://www.atomforum.org.ua/ ). Наразі Компанія є її членом і одним із підприємств-засновників. Метою Асоціації є координація діяльності для вирішення спільних економічних та соціальних завдань, вплив на формування державної політики розвитку ядерної галузі, сприяння досягненню вищого рівня довіри з боку українського суспільства до використання ядерної енергії в галузях економіки.


З 2011 року – FORATOM75 Детальніше про FORATOM https://www.foratom.org/ (через членство в «Українському ядерному форумі»). FORATOM – торговельна організація, що займається ядерною галуззю в Європі. Україна– асоційований член Європейського ядерного форуму з 26 червня 2011 року.


З 2015 року – ENISS76 Детальніше про ENISS http://www.eniss.eu/ – Ініціативи Європейського ядерного форуму (FORATOM) щодо стандартів безпеки європейських ядерних установок (European Nuclear Installations Safety Standards Initiative).


Понад 2 500 працівників Компанії є членами Українського ядерного товариства77 Детальніше про Українське ядерне товариство https://ukrns.org/ua/ – найбільшої громадської ядерної науково-технічної організації, що об'єднує основні підприємства та навчальні заклади атомної промисловості України.


З 2014 року НАЕК «Енергоатом» є членом Центру «Розвиток КСВ»78 Детальніше про Центр «Розвиток КСВ» http://csr-ukraine.org/ – громадської організації, що об'єднує соціально відповідальні компанії України.